top of page

Het bestuur

Naam (functie)                        in functie        herbenoeming     uit functie

 

Jetta Kleinsma

(voorzitter)                                 06-09-2018   06-09-2022           06-09-2026

 

Lidy Zaat

(secretaris)                                06-09-2018   06-09-2022            06-09-2026

 

Robert van Oort

(penningmeester)                 10-07-2021    10-07-2025           ntb

 

Marlon Titre

(Lid)                                             10-07-2021   10-07-2025           ntb

 

Laurence van Gelderen

(Lid)                                             15-09-2022   15-09-2026           ntb

 

Marischa Kip

(Lid)                                             15-09-2022   15-09-2026          ntb

 

Het bestuur is onbezoldigd

Met veel dank aan het comité van aanbeveling:

Nils Christe

Boni Rietveld

bottom of page